…a my w czasie ferii zimowych pracujemy i uczymy się…

12-02-2018

Uczniowie naszej szkoły z klas o profilu fryzjerskim wzięli udział w zajęciach dodatkowych o tematyce fryzjerskiej. Projekt unijny „Zawodowa współpraca” był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w Ramach Funduszu Społecznego. Uczestnicy mieli okazję poznać nowe trendy fryzjerskie, techniki koloryzacji, strzyżeń oraz pielęgnacje włosów. Uczyli się projektować fryzury, dobierać kolorystykę według typów urody, poznając jednocześnie kształty twarzy oraz deformacje głowy.

Zajęcia odbywały się w naszej szkole w pracowniach fryzjerskich.

Uczniowie pracowali zarówno na modelach jak również na główkach treningowych rozwijając swoja pasje , zdolności plastyczne i manualne.  Każdy uczestnik kursu otrzymał certyfikat uczestnictwa w zajęciach. Nauczyciele prowadzący szkolenia to mgr Judyta Jagusiak oraz mgr Sława Pluta – nauczyciele ZSTiO im. S. Żeromskiego w Częstochowie.

mgr Sława Pluta                                                                                                                               mgr Judyta Jagusiak

Comments are closed.