Wizyta w Gimnazjum im. Agnieszki Osieckiej w Kamienicy Polskiej

27-02-2018

Dnia 27.02.2018r odbyło się spotkanie uczniów klas Gimnazjum im. Agnieszki Osieckiej w Kamienicy Polskiej z nauczycielami  i uczniami naszej szkoły. Celem wizyty było przedstawienie oferty edukacyjnej naszej szkoły. Pan Przemysław Palutek przedstawił filmy promocyjne oraz zaprosił uczniów gimnazjum na Dzień Otwarty naszej szkoły. Pani Agata Czeremuszkin przekazała uczniom gimnazjum informacje na temat rekrutacji na rok szkolny 2018/2019. Uczniowie klasy informatycznej Ik Dawid Markowski i Marek Sroga mówili o miłej atmosferze panującej w naszej szkole oraz wyposażeniu naszych pracowni. Mamy nadzieję, że spotkamy się z niektórymi uczniami tego gimnazjum we wrześniu w naszej szkole !!!

Przygotowała A. Czeremuszkin

Comments are closed.