Odnowienie współpracy ze Studenckim Forum Business Centre Club Politechniki Częstochowskiej

14-03-2018

W poniedziałek 12 marca na świetlicy naszej szkoły odbyła się pierwsza prelekcja studentów z Politechniki Częstochowskiej będących przedstawicielami Studenckiego Forum Business Centre Club. Odnowienie współpracy z tą grupą odbyło się w związku z tematem XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Najlepsze zajęcia z przedsiębiorczości” . Sam konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski ,którzy po utworzeniu trzyosobowych zespołów będą rozwiązywać metodą case study problematyczne sytuacje pojawiające się w świecie biznesu i marketingu.

Jest to również kolejny dowód na to , że w naszej szkole cały czas dzieje się coś ciekawego i młodzież może rozwijać swoje pasje w różnych kierunkach. Całe spotkanie podczas którego pięknie odliczyła się młodzież z klas 2g, 3g, 3c, 2a, 4k i 4u było bardzo ciekawie, wesołe i zainspirowało naszą młodzież do wzięcia udziału w XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu .Bardzo interesujący był też sam sposób przeprowadzenia prelekcji przez Przewodniczącego i Zastępcę Studenckiego Forum Business Centre Club Politechniki Częstochowskiej , co potwierdziło tylko fakt, że Dominik Olejniczak i Dawid Korzec to osoby na właściwym miejscu i czasie. Szkolnym koordynatorem udzielającym informacji, wskazówek i zbierającym zapisy zespołów jest nauczyciel przedmiotów ekonomicznych pani Ewa Śliwakowska.

Zapraszamy do wzięcia udziału !

Przygotowała Ewa Śliwakowska .

Oto krótka fotorelacja ze spotkania.

Comments are closed.