„Jestem kobietą” w Miejskim Domu Kultury

14-03-2018

9 marca Stowarzyszenie Częstochowskie AMAZONKI zorganizowały w Miejskim Domu Kultury imprezę pod hasłem: „Jestem kobietą”. Gośćmi  specjalnym byli Magda Steczkowska, władze miasta i powiatu, aktualna Miss Polski Kamila Świerc. Imprezę prowadzili: Prezes Stowarzyszenia Pani Elżbieta Markowska i Bartek Osumek.

Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych o profilu fryzjerskim mieli zaszczyt uczestniczyć w wielkim wydarzeniu. Młodzi fryzjerzy z pomocą nauczycieli pani mgr S. Pluty i  pani mgr E. Pasieki-Pryt stylizowali modelki do pokazu. Podczas gali wręczono nagrody Anioły, dla osób i instytucji życzliwych Amazonkom. Wśród nagrodzonych znalazła się również Nasza szkoła.

Serdeczne podziękowania dla uczniów klas 1F, 1M, 2M oraz 3F Naszej szkoły, za wkład pracy oraz zaangażowanie w tym ważnym dniu.

mgr Sława Pluta

Comments are closed.