18-04-2018

Tradycyjnie w naszej szkole przed Świętami Wielkanocnymi został zorganizowany Konkurs Wielkanocny  na Najpiękniejszą Ozdobę Wielkanocną oraz Najbardziej Apetyczne Ciasto  Wielkanocne.

Tym razem pracę naszych uczniów zostały ocenione przez gimnazjalistów, którzy byli naszymi gośćmi  podczas Dni Otwartych Szkoły. Podczas zwiedzania  pracowni gastronomicznej  uczniowie gimnazjum mieli okazję oddać swój głos na najlepszą pracę wielkanocną.

Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się bardzo dużą kreatywnością podczas przygotowania, zarówno wypieków jak i ozdób świątecznych, co spowodowało że wybór najlepszej pracy był trudny. Głosy zostały policzone i wyłoniły zwycięzców.

Uczniowie, którzy wykonali najpiękniejsze pracę otrzymali nagrody i słodkie upominki.

Zwycięzcami konkursu zostały:

  • Karolina Chłond kl. IV f – ,,Najpiękniejsze Ciasto Wielkanocne”
  • Martyna Rurańska kl. I h –,, Najpiękniejsza Ozdoba Wielkanocna”

Organizatorzy konkursu:
mgr Sława Pluta
mgr Monika Sączek
mgr Sylwia Suk
mgr Marta Zdańska –  Szewczyk

Comments are closed.