Kursy fryzjerskie PIVOT POINT

16-06-2018

Od 12-15 czerwca w naszej szkole odbywały się szkolenia fryzjerskie PIVOT POINT w ramach projektu „Zawodowa Współpraca”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego .

PIVOT POINT INTERNATIONAL to Amerykańska Szkoła Fryzjerska założona w 1962r. przez Leo Passage. Jego przesłanie to stworzenie systemu edukacji dla fryzjerów, który pomaga zostać liderem w branży. Passage poszukiwał związku między formą i funkcją w projektowaniu fryzury.

Kurs, w którym brały udział uczennice klas fryzjerskich prowadzony był przez znakomitego   fryzjera- wizażystę p. Arkadiusza Marka. Sposób przekazywania przez Niego wiedzy oraz umiejętności spotkał się z wielkim uznaniem. Szkolenie pozwoliło zdobyć solidne podstawy teoretyczne i umiejętności praktyczne z zakresu najnowszych trendów w dziedzinie strzyżenia i projektowania fryzur. Kursanci obserwowali pracę mistrza, łączyli elementy, analizowali poszczególne cechy wyglądu, wizualizowali swoje projekty wykorzystując swą wiedzę i umiejętności. W efekcie powstały perfekcyjne strzyżenia wykonywane na specjalnych główkach treningowych oraz mistrzowskie propozycje fryzur

Jesteśmy pewne, że pasja z jaką uczestnicy tworzyli uczesania, będzie ich kluczem do sukcesu.

mgr Judyta Jagusiak

mgr Sława Pluta

Comments are closed.