Konkurs fryzjerski „Kwiaty we włosach …”

26-03-2019

20 marca 2019r. w siedzibie Powiatowego Centrum     Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego w Będzinie odbył się   VI Regionalny Konkurs Fryzjerski „Kwiaty we włosach…”. Został  on objęty Honorowym patronatem  Starosty Będzińskiego Pana Sebastiana Szaleńca.

Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonać na długich  włosach modelek fryzurę o tematyce „Kwiaty we  włosach…”oraz zadbać o makijaż i ubiór dostosowany do  fryzury. Na wykonanie zadania przewidziano 60 minut. Z naszej  szkoły zgłosiły się aż trzy zespoły do realizacji tego zadania.  Monika Fidura z modelką Martą Kubalą z kl. IIIF, Paulina  Postawa z kl.IIF z modelką Darią Ładą, Ania Zajadacz z kl. IIF z  modelką Natalią Płaczek. Dziewczyny wykonały przepiękne  stylizacje, które mieli okazję podziwiać wszyscy obserwujący  zmagania uczestników.

W skład komisji konkursowej wchodzili: Pani Maria  Wieczorek, Pani Daria Dudek oraz przewodniczący komisji Pan  Ireneusz Harbuz. Decyzją jury Paulina Postawa zajęła III   miejsce w konkursie za stylizację swojej modelki. Serdecznie  gratulujemy wszystkim uczestniczkom i życzymy dalszych  sukcesów…

Nauczyciele zawodu

 

Comments are closed.