Popieramy działalność Częstochowskich Amazonek

04-06-2018

                  „Bądź zdrowa, Mamo” to hasło akcji promującej profilaktykę chorób nowotworowych, a w szczególności  walkę z rakiem piersi, którą co  roku w maju organizuje „Stowarzyszenie Częstochowskie Amazonki”. 22 maja na placu Daszyńskiego kobiety mogły skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych, cytologicznych, wykonać USG piersi, tarczycy oraz zbadać poziom cukru.

Nasza szkoła również wsparła tę akcję. Uczennice z klas o profilu fryzjerskim wzięły udział w  pokazie mody – Butik Scarlett, w czasie którego zaprezentowane zostały ubrania damskie z kolekcji wiosna-lato. Dziewczyny wyglądały pięknie. Do każdego stroju, w którym wystąpiły, wykonały samodzielnie atrakcyjną fryzurę. Pani prezes Elżbieta Markowska podziękowała uczennicom i nauczycielom naszej szkoły za wsparcie inicjatywy.

mgr Sława Pluta

mgr Judyta Jagusiak

Comments are closed.