Najpiękniejsza stylizacja ślubna

14-11-2018

„Najpiękniejsza stylizacja ślubna” to tytuł szkolnego konkursu fryzjerskiego zorganizowanego 6 listopada 2018 roku przez nauczycielki przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Częstochowie. Uczniowie Technikum, Zasadniczej Szkoły Zawodowej oraz Branżowej Szkoły I Stopnia z klas o profilu fryzjerskim wyczarowywali na głowach modelek prawdziwe arcydzieła. Jury miało wiele trudności, aby ze wszystkich stylizacji wybrać te, które najbardziej zachwyciły oryginalnością i zgodnością z tematem.

Uczestnicy mieli 3 godziny lekcyjne na przygotowanie swoich propozycji, a efekty ich pracy mogliśmy podziwiać podczas pokazu w świetlicy szkolnej. Publiczność głośno wyrażała swój zachwyt i dopingowała modelki prezentujące się na wybiegu. Jury jak zwykle miało twardy orzech do zgryzienia.

Ocenie podlegały: estetyka wykonania fryzury, pomysłowość kompozycji, makijaż zgodny z tematem konkursu oraz ubiór stosowny do uroczystości ślubnej. Jury w składzie: p. dyrektor Stanisław Dzwonnik, p. wicedyrektor Beata Janicka, p. wicedyrektor Izabela Laska oraz kierownik praktyk p. Zbigniew Gajda, zdecydowali przyznać aż cztery I miejsca:

  • I miejsce – Michał Ujma, Dominik Modliński   stylizujący modelkę Julię Rybak z kl. IT
  • I miejsce – Paulina Postawa stylizująca  Anię Zajadacz z kl IIF
  • I miejsce – Monika  Fidura stylizująca Natalię Sochę z kl. IIIF
  • I miejsce – Monika Sitek stylizująca Agnieszkę Bajor z kl IM

Wszyscy  zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody oraz dyplomy. Każdemu uczestnikowi z osobna serdecznie gratulujemy, a tych, którym nie udało się stanąć na podium, zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach fryzjerskich, które odbędą się niebawem…

mgr Judyta Jagusiak, mgr Sława Pluta

 

Comments are closed.