Igrzyska Zdrowia

Igrzysk Zdrowia -zdjęcie nr 13

W ubiegły czwartek i piątek odbyła się 2 edycja Igrzysk Zdrowia dla najmłodszych ze szkół i przedszkoli w Częstochowie.  Podobnie jak rok temu nasza szkoła aktywnie włączyła się w organizację tej, zakrojonej na dużą skale, imprezy. Katedra wf-u na dwa dni została przeobrażona w fachowych  animatorów, pod których czujnym okiem dzieci ćwiczyły swoje umiejętności na różnych stacjach sportowych. Zaś katedra gastronomii zapewniła najmłodszym częstochowianom pyszne, zdrowe i kolorowe kanapeczki. Również uczniowie naszej szkoły pomagali aktywnie jako kelnerzy, hostessy i opiekunowie dzieci podczas Igrzysk. Świetna organizacja i zaangażowanie wielu osób sprawiło, że 2 edycja stała się prawdziwym hitem i promocją zdrowego i aktywnego trybu życia wśród najmłodszych. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Comments are closed.