Udany początek w zawodach szkolnych naszych sportowców!

Wrzesień obfitował w sukcesy sportowe naszych uczniów. Chłopcy z naszej szkoły zdobyli mistrzostwo Częstochowy w szkolnej lidze lekkiej atletyki, a dziewczyny zajęły czwarte miejsce. Na uwagę zasługują również  indywidualne osiągnięcia w poszczególnych konkurencjach. Do tego Sebastian Sośniak został wybrany najbardziej wartościowym zawodnikiem całych zawodów.
I miejsce 4x100m – Mosakowski, Braksator, Sośniak, Huras
W pozostałych konkurencjach wystąpili: pchnięcie kulą – Modrzejewska Anna, Kamil Wojtyra, Chrząstek Damian, 1500m – Krzysztof Małolepszy, Norbert Biniek, 400m – Nowicka Aleksandra, Stasiak Anna, 100m – Cubała Oliwia, skok w dal – Bejm Marta, Żemejda Martyna, 800m Ryszczyk Aleksandra, Zatońska Zuzanna
Parę dnia później w sztafetowych biegach przełajowych chłopcy z naszej szkoły zajęli doskonałe drugie miejsce wśród częstochowskich szkół do końca walcząc o pierwszą pozycję. Dziewczyny poprawiły swoją lokatę z przed roku i ostatecznie zajęły szóste miejsce.
Naszą szkołę reprezentowali: DZIEWCZYNY: Zuzanna Zatońska, Borkowska Dorota, Ujma Agnieszka, Garus Roksana, Stasiak Anna, Nowicka Aleksandra, CHŁOPCY: Niedbała Mateusz, Biniek Norbert, Kazik Bartosz, Huras Tomasz, Braksator Bartosz