Rajd integracyjny

10 września 2021r. w naszej szkole odbył się rajd integracyjny podczas, którego pierwszoklasiści mogli poznawać się ze swoją klasą oraz innymi kolegami i koleżankami. Tegoroczny rajd przebiegał na trasie Częstochowa – Olsztyn, a zakończył się w Kamieniołomie Kielniki. Organizatorzy i samorząd szkolny zadbali o to, aby podczas rajdu nie brakowało atrakcji.

A wszystko zaczęło się 9:00 na parkingu przy basenie KB w Częstochowie. Stąd wyruszyliśmy w kierunku Olszstyn do skał o nazwie „Biakło”- tam rozpoczął się nasz marsz. Sześć klasy z uśmiechem na twarzy, równym krokiem maszerowały przez „Lipówki” w kierunku skał „Dziewica” do miejsca naszego postoju – Kamieniołomu Kielnik. Na miejscu rozpaliliśmy ognisko, piekliśmy kiełbaski i w słońcu na kocach wylegiwaliśmy się. Potem nastąpiły zabawy- zawody zorganizowane przez samorząd szkolny pod opieką pana Piotra Kozieł. Było przeciąganie liny, kółko i krzyżyk, ćwiczenia zręcznościowe a na koniec wspólny taniec belgijski.

Rajd był wspaniałą przygodą, którą każdy zapamięta. Męczący, ale za to bardzo przyjemny. Myślę , że każdy był zadowolony i na pewno wszyscy będą chcieli iść na kolejny taki „spacer”.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom – organizatorzy.

Comments are closed.