Matematyczna bombka

Zdjęcie bombki z napisem Matematyka królowa nauk.

Nauczyciele matematyki zapraszają wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie ”Matematyczna bombka”Bombka powinna prezentować treści matematyczne oraz oddawać klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Konkurs polega na wykonaniu ozdoby choinkowej na przykład z papieru techniką origami, ale nie jest to konieczne. Ozdoby mogą być dowolnymi bryłami, mogą powstać przez złożenie lub sklejenie wcześniej przygotowanych elementów na bazie wielościanów, ale nie tylko. Liczymy na kreatywność i ciekawe pomysły naszych uczniów.

Matematyczna bombka powinna posiadać zawieszkę umożliwiającą zawieszenie na choince oraz karteczkę z imieniem, nazwiskiem i klasą ucznia biorącego udział w konkursie.

Prace konkursowe prosimy składać do dnia 15 grudnia 2021 r do nauczyciela matematyki.

Życzymy dobrej zabawy, nagrody czekają.

Comments are closed.