Podsumowanie współzawodnictwa sportowego w Urzędzie Miasta

Ostatnie dni roku szkolnego to czas wszelkich rozliczeń. Tak też było 21 czerwca w Sali sesyjnej Urzędu Miasta, gdzie odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego przez Zarząd Miejski Szkolnego Związku Sportowego w Częstochowie za obecny jeszcze rok szkolny 2021/2022.  Jesteśmy dumni, że nasza szkoła znalazła się w gronie nagrodzonych zarówno w kategorii dziewcząt  zajmując 4 miejsce w mieście, jak i chłopców, którzy uplasowali się na 6 miejscu na kilkanaście częstochowskich szkół.Pan Prezydent Jarosław Marszałek w swoim wystąpieniu gorąco zachęcał do uprawiania sportu i zdrowego trybu życia, uroczyście wręczył puchary i dyplomy delegacji naszej młodzieży reprezentowanej przez: Sandrę Chmielinę, Patrycję Mróz, Piotra Leszczyńskiego,  Adama Leszczyńskiego, Pawła Szymochę i Mateusza Piwko pod opieką Katarzyny Lenort. Towarzyszyła nam również  Pani Dyrektor Izabela Laska, która zawsze nas wspiera w naszych zmaganiach sportowych. Wielka radość, że nasza młodzież pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego, chętnie reprezentuje naszą szkołę we wszelkiego rodzaju zawodach, rozgrywkach i turniejach.

Comments are closed.