Parada Szkół Fryzjerskich

02-12-2019

Młodzież na deskach prawdziwej, profesjonalnej sceny

W ubiegły weekend cała „fryzjerska rodzina” ponownie spotkała się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach na Festiwalu Fryzjerskim Hair Fair.  Są to targi przeznaczone dla fryzjerów aktywnie pracujących, dla osób uczących się zawodu i dla wszystkich pasjonatów tej dziedziny sztuki. Każdy uczestnik targów mógł porozmawiać o produktach i nowościach z przedstawicielami firm fryzjersko-kosmetycznych oraz skorzystać z ciekawych ofert zakupów. Uczestnictwo w targach to dla uczniów szansa na wymianę doświadczeń i skorzystania z bezcennych porad ekspertów w dziedzinie fryzjerstwa i kosmetyki.

Młodzież Z.S.T.i O. podczas imprezy uczestniczyła także w Paradzie Szkół na scenie EduStage, gdzie zaprezentowała swe umiejętności fryzjerskie oraz aktorskie. Temat pokazu to ANIELSKIE WIDOWISKO FRYZJERSKIE.

Przez trzy miesiące uczniowie klas fryzjerskich pod okiem nauczycieli zawodu ćwiczyli wykonywanie fryzur na występ , kompletowali stroje oraz uczyli się prawidłowego poruszania się po scenie w takt muzyki. Serdecznie podziękowania należą się p. profesor Aleksandrze Motyl za przygotowanie choreografii, uczennicy klasy IIF Wiktorii Adamus za przygotowanie scenariusza pokazu oraz firmie KAARAL za objęcie patronatem naszego pokazu.

Wszystkim uczniom, którzy poświęcili wiele czasu , by realizować swoje pasje związane z fryzjerstwem serdecznie gratulujemy udanego występu…

Nauczyciele fryzjerstwa

 

Comments are closed.