„Zakochani w książkach”   

05-02-2021

Zdjęcie biblioteki udekorowanej na Walentynki

Z  okazji walentynkowego  święta nauczyciele biblioteki po raz drugi przygotowali niespodziankę. Ponieważ ubiegłoroczna akcja „Randka w ciemno z książką” cieszyła się dużym zainteresowaniem postanowiłyśmy ją powtórzyć.

Zapraszamy do  zabawy czytelniczej polegającej na odwiedzeniu biblioteki
w dniach 08.02 – 12.02. i wypożyczeniu  książki bez uprzedniej wiedzy, co jest przedmiotem jej treści. W bibliotece jest wiele książek, które mogą stać się inspiracją, jak niebanalnie wyznać swoje uczucia.

Przyjdźcie, wybierzcie, rozpakujcie i przeczytajcie. Udanej zabawy!

Ponoć 80% książek jest o miłości. – Niezależnie od tego, czy to prawda, warto zakochać się w książkach !!!

Zapraszamy również uczniów do podzielenia się wrażeniami dotyczącymi przeczytanych książek. Być może jest jakaś książka, która zapadła Wam
w pamięć na zawsze, która zmusiła Was do ważnych przemyśleń, dostarczyła niezwykłych emocji, albo po prostu wiele nauczyła lub rozbawiła. Być może macie jakiegoś ulubionego bohatera w którym  „zakochaliście się”. Może chcecie polecić innym jakąś książkę do przeczytania. Czekamy na Wasze krótkie lub dłuższe wypowiedzi pisemne. Prosimy o ich przesyłanie przez e-dziennik do biblioteki. Najciekawsze prace zostaną opublikowane na stronie szkoły w zakładce biblioteka.

                                                           Nauczyciele biblioteki

Comments are closed.