Matura 2021

27-04-2021

Uwaga absolwenci z ubiegłych lat: Matura maj 2021

Informacje dla absolwentów szkoły przystępujących do matury

Przejście między piętrami będzie zablokowane. Wchodzimy zachowując odstępy 1,5 metrów, w maseczkach z własnymi przyborami do pisania (czarne długopisy) i przyborami pomocniczymi – linijka, cyrkiel, kalkulator, lupa.

Na liście przed salą podpisujemy się własnym długopisem, maseczki można zdjąć dopiero po zajęciu miejsca w sali egzaminacyjnej.

Przypominamy o nie wnoszeniu na egzamin urządzeń telekomunikacyjnych oraz lub niedopuszczonych do użytku materiałów i przyborów. Proszę nie gromadzić się na korytarzach oraz w okolicach klas.

Po wejściu do szkoły niezwłocznie kierujcie się do wyznaczonych klas. Miejsce depozytu, również jest wskazane w harmonogramie. Matury-sale i wejścia

Proszę zapoznać się z wytycznymi dotyczącymi organizowania i przeprowadzania w 2021 r. egzaminów, do którego macie link poniżej.

Wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania w 2021 r. egzaminów – https://oke.jaworzno.pl/www3/2021/04/19/wytyczne-dotyczace-organizowania-i-przeprowadzania-w-2021-r-egzaminow-w-zwiazku-z-epidemia-sars-cov-2/

 

Comments are closed.