Pożegnanie klas maturalnych 2022

29 kwietnia 2022 uczniowie klas maturalnych uczestniczyli w uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2021/22. Pożegnanie było bardzo wzruszające, a pani dyrektor Izabela Laska skierowała wiele ciepłych słów do abiturientów „Żeromskiego”. Tradycyjnie złożyliśmy gratulacje najlepszym uczniom, którzy zasłużyli na zaszczytny tytuł Primus Inter Pares, czyli w XII LO – Jagodzie Tomalskiej, w Technikum Nr 6 – Wiktorii Adamus, w BS II Stopnia – Jakubowi Sarnie. Uczniowie z najlepszą średnią otrzymali świadectwa z wyróżnieniem z rąk Pani Dyrektor i wychowawców. W części oficjalnej gratulacje i serdeczne słowa popłynęły nie tylko od Pani Dyrektor, ale także od Pani Katarzyny Grelińskiej (przewodniczącej komitetu studniówkowego) oraz przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Bartłomieja Bujaka. Piękne wyrazy wdzięczności w imieniu klas maturalnych złożyli: Martyna Książek z IV F i Karol Glanowski z IV G, a Pani Dyrektor Izabela Laska podziękowała rodzicom za zaangażowanie w organizację balu studniówkowego, który mimo trudnych czasów doszedł do skutku.
Część artystyczna, przygotowana przez uczniów z klas młodszych (Maja Wódkiewicz, Anastazja Cichocka, Kornelia Wdowiak z kl. III B), świetnego duetu muzycznego w osobach: Mateusz Łopat z III H i Mateusz Koćwin z II B, wzbudziła wiele emocji i wzruszeń. Tradycyjnie, na zakończenie tego wyjątkowego spotkania rozdano maturzystom pamiątkowe tarcze, które z dumą przypną do swoich galowych strojów na egzaminy maturalne już wkrótce.
Za organizację całej uroczystości należą się wielkie podziękowania Pani Agnieszce Gruszce, Pani Joannie Myślikowskiej-Kaczmarzyk, Panu Zbigniewowi Prokopowi, Panu Arkadiuszowi Mojsie i klasom III A i III B.
Wszystkim abiturientom życzymy powodzenia podczas egzaminów maturalnych!

Comments are closed.